OSTATNIE POŻEGNANIE STARSZEGO SPECJALISTY JANA PIWOWARCZYKA (1968-2020) [*]

W dniu 23.11.2020 roku nagle odszedł na wieczną służbę do Pana Śp. Starszy Specjalista Jan Piwowarczyk. Pracował z nami w Straży Miejskiej w Radomiu przez 17 lat …
Uroczystości pogrzebowe odbędą się w Parafii św. Rafała Kalinowskiego w Radomiu przy ulicy Kwiatkowskiego 104 o godzinie 13.00.
Jego odejście jest wielkim ciosem dla nas wszystkich a nasza obecność na uroczystościach pogrzebowych pokazuje jak wielką tragedią dla wszystkich jest jego śmierć, która pomimo tego, że spotka w życiu każdego z nas, zawsze przychodzi nieoczekiwana.

„Śpieszmy się kochać ludzi tak szybko odchodzą    
zostaną po nich buty i telefon głuchy
tylko to co nieważne jak krowa się wlecze
najważniejsze tak prędkie że nagle się staje
potem cisza normalna więc całkiem nieznośna
jak czystość urodzona najprościej z rozpaczy
kiedy myślimy o kimś zostając bez niego.”

Odszedł cicho, niespodziewanie, bez słów pożegnania. Był koleżeński, uprzejmy, bezkonfliktowy i uczynny. Jasiu … w imieniu pracowników Straży Miejskiej Twoich kolegów i koleżanek dziękujemy Ci za te lata, które spędziłeś razem z nami, które poświęciłeś pracy w Straży Miejskiej. Żegnamy Cię z żalem i smutkiem. Będzie nam Ciebie brakowało zawsze będziemy Cię mile wspominać. [*] [*] [*]
To już kolejny funkcjonariusz naszej jednostki, który odszedł od nas w 2020 roku. Oby ten rok pełen chorób i nieszczęść skończył się jak najszybciej.